Teslimat Ve İade

Türkiye'nin her yerine, 100TL'ye kadar olan alışverişlerde kargo ücreti yalnızca 9 TL'dir.

Ayrıca,

Kapıda ödeme ayrıcalığımızdan kargo ücretine ek olarak, yalnızca  10 TL  ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Ayrıca, Türkiye'nin en uzak noktasına teslim süremiz(mobil bölgeler hariç), en geç 7 gündür...


İade & Değişim Süreci Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

İade & Değişim talebiyle istalor.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, GİRİŞ > sipariş bölümünden bulduktan sonra  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. 

En yakın Sürat Kargo şubesine gidip, ürünleri istalor.com'a karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

Firma Adı: ESRA SAİN AL MOBAYED.'dir.

Adres: NISANCA MAH. SOGANAGA CAMII SK. AKOSMAN PASAJI
NO: 2 IÇ KAPI NO: 203 FATIH/ ISTANBUL

Sürat Kargo haricinde  diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir.
Ürünler bize ulaşıp ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra  hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. 
Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına 
veya kredi/banka kartınıza 15 gün içinde iade işlemi gerçekleştirilecektir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz
bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve istalor.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. 
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi
 taksitli olarak yapılmaktadır.  Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz.
Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.Saygılarımızla,
istalor.com Ekibi.