Gizlilik İlkeleri

istalor.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi her zaman önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, istalor.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde istalor.com ve istalor.com’un mobil uygulaması veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin istalor.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

istalor.com üyelik iptal işleminizi destek@istalor.com adresine ‘Üyelik İptali’ konulu e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

ISTALOR

V.D : BEYAZIT  V.N :  7390408119

Adres: NISANCA MAH. SOGANAGA CAMII SK. AKOSMAN PASAJI NO: 2 IÇ KAPI NO: 203 FATIH/ ISTANBUL

Email: destek@istalor.com